Automatyk

Opublikowane oferty pracy 13.06.2024
Personnel Service Polska
Gwiaździsta 66 lok.2B.06
Wrocław, dolnośląskie 53-413
Polska
Kategoria Utrzymanie Ruchu
Praca tymczasowa
Pełny wymiar - umowa o pracę
Zarobki
7 000,00zł - 11 000,00zł miesięcznie
Podróże służbowe
Praca stacjonarna
Opis stanowiska

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży spożywczej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Automatyk 

Miejsce pracy: Gryfice 

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 
 • Atrakcyjne wynagrodzenie od 7000 do 11000 zł brutto w zależności od doświadczenia 

Obowiązki

 • Diagnostyka i naprawa maszyn, urządzeń i systemów pod kątem automatyki przemysłowej
 • Zabezpieczanie backupów programów, archiwizację danych parametrów i nastaw urządzeń
 • Dbanie o niezawodność maszyn i urządzeń poprzez działania prewencyjne i predykcyjne
 • Modyfikacje, modernizacje i optymalizacje elementów sterowniczych, programów PLC, paneli HMI oraz innych systemów automatyki przemysłowej 
 • Nadzór nad infrastrukturą IoT oraz systemami zbierającymi dane, które będą wspierały zarządzanie najważniejszymi obszarami funkcjonalnymi w fabryce 
 • Proponowanie nowych rozwiązań automatyzacji istniejących procesów zarówno w dziale utrzymania ruchu jak i na produkcji  

Wymagania

 • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika, automatyka, mechatronika)
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym
 • Mile widziane: umiejętność programowania sterowników PLC firmy GE, Schneider lub Allen Bradley, umiejętność programowania robotów, praktyczna wiedza z dziedziny systemów OT/IT.

 

Administrator Danych

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66/2B.06., NIP: 8992937517.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

O Nas

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

Podobne oferty
Wrocław, dolnośląskie
10 000zł - 13 000zł miesięcznie
01.07.2024