Konstruktor Automatyk

Opublikowane oferty pracy 02.08.2022
ROMER Spółka Cywilna A.Ciura W.Ciura
Rejowska 99
Skarżysko Kamienna, świętokrzyskie 26-110
Polska
Kategoria Prace Elektryczne
Praca na stałe
Pełny wymiar - umowa o pracę
Gałąź przemysłu
Metalurgiczny
Data rozpoczęcia pracy
02.08.2022
Data zamknięcia aplikacji
01.09.2022
Zarobki
5 000,00zł - 8 000,00zł miesięcznie
Podróże służbowe
Praca stacjonarna
Opis stanowiska

ROMER największy producent lakierni proszkowych w Polsce i jeden z największych w Europie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko Konstruktor Automatyk.

Zadania
 • Projektowanie układów, schematów elektrycznych w oparciu o sterowniki HMI, PLC.
Nasze wymagania
 • Umiejętność tworzenia schematów elektrycznych,
 • Wykształcenie techniczne
To oferujemy
 • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie,
 • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
 • Benefity m.in.
 • Wewnętrzny warsztat samochodowy,
 • Wewnętrzna siłownia, 
 • elastyczny czas pracy,
 • dofinansowanie do szkoleń i kursów,
 • spotkania integracyjne,
 • brak dress code'u.

Wysyłając swoje zgłoszenie oświadczasz, że:

wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: RODO − informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Andrzej Ciura, Wojciech Ciura wspólnicy spółki: ROMER S.C. A.CIURA W. CIURA z siedzibą przy ul. Rejowskiej 99, w Skarżysku- Kamiennej 26-110, tel.: 509 843 098, Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego PUODO. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą wykorzystywane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji oraz nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Celem zbierania danych jest proces rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji W związku z przetwarzaniem danych w celu wskazanym powyżej Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione: upoważnionym pracownikom Administratora, podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe:1) imię (imiona) i nazwisko;2) datę urodzenia;3) dane kontaktowe wskazane przez taką osobę;4) wykształcenie;5) kwalifikacje zawodowe;6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pana/i dobrowolnej zgody, która przejawia się przez wysyłanie nam swojego zgłoszenia rekrutacyjnego.

 

 

Mapa
Adres