Operator Produkcji | stabilna praca po 8h | wolne weekendy | benefity

Opublikowane oferty pracy 02.08.2022
HRhub
Siechnice, dolnośląskie
Polska
Praca na stałe
Pełny wymiar - umowa o pracę
Gałąź przemysłu
Farmaceutyczny
Zarobki
4 200,00zł - 5 000,00zł miesięcznie
Podróże służbowe
Praca stacjonarna
Opis stanowiska

Dołącz do Zespołu obsługującego produkcję jednego z czołowych producentów leków i suplementów diety. Solidna Firma. Solidny Pracodawca. Solidna wypłata - zawsze na czas!

Operator Maszyn i Urządzeń

Miejsce pracy: Siechnice

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń farmaceutycznych
  • przygotowanie maszyn do procesu produkcji i pakowania (ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów)
  • kontrola wyrobów, uzupełnianie materiałów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • umiejętności techniczne i zdolności mechaniczne
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Gwarantujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą (pierwsza umowa od razu na 2 lata - brak okresu próbnego)
  • wynagrodzenie zasadnicze 4 000 zł brutto + comiesięczne premie: uznaniowa, frekwencyjna nawet 800 zł
  • ponadto: dodatek za pracę w godzinach nocnych!
  • praca w systemie 3 zmianowym - od poniedziałku do piątku (weekendy mamy wolne :) )
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • dofinansowanie do "wczasów pod gruszą"
  • praca w klimatyzowanych pomieszczeniach o podwyższonym standardzie czystości
  • wdrożenie zapewniające doskonałe przygotowanie do pracy
  • możliwość awansu i zdobycia nowych umiejętności
  • darmowy parking
  • nagrody za długi staż pracy oraz świąteczne bonusy