Technik ds. łączenia kabli wysokiego napięcia - praca Niemcy

Opublikowane oferty pracy 26.03.2024
Michał Schneider Rekruter
Wrocław, dolnośląskie
Polska
Kategoria Prace Elektryczne
Praca na stałe
Pełny wymiar - umowa o pracę
Wymagane doświadczenie
Gałąź przemysłu
Energetyczny
Zarobki
11 000,00zł - 15 500,00zł miesięcznie
Podróże służbowe
Praca w pełni wyjazdowa
Opis stanowiska
Międzynarodowy producent kabli poszukuje techników ds. łączenia kabli. Umowa i szkolenie w Polsce (woj. dolnośląskie), a realizacja projektów na terenie Niemiec.

Co oferują:
  • Wynagrodzenie - EUR 2500 - EUR 3500 (do rozmów, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji)
  • Długofalowa współpraca (3 lata, z możliwością przedłużenia)
  • Zakwaterowanie bądź dofinansowanie do zakwaterowania
  • Umowa współpracy w Polsce, z realizacją projektów w Niemczech
  • Profesjonalne szkolenie, które kończy się odpowiednim certyfikatem wydawanym przez firmę
Zakres obowiązków:
  • Łączenie okablowania wysokich napięć – naziemnych oraz morskich,
  • Utrzymanie wysokich standardów pracy, w tym, bezpieczeństwa w procesie łączenia okablowania
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności
Kogo szukamy:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane: doświadczenie w wykonywaniu podobnych zadań (łączenie kabli wysokiego napięcia, 154kV i powyżej)
  • Osoby chętne do pracy na morzu, w celu łączenia kabli