Technik utrzymania ruchu w Meble-Okmed Demko Sp. j.

Opublikowane oferty pracy 20.09.2022
Meble-Okmed Demko Sp. j.
ul. Kolejowa 13
Braniewo, warmińsko mazurskie 14-500
Polska
Kategoria Utrzymanie Ruchu
Pełny wymiar - umowa o pracę
Wymagane doświadczenie
Opis stanowiska

Meble Okmed Demko Sp. J. to przedsiębiorstwo produkcyjne z 30-letnią tradycją. Współpracujemy z dużymi grupami handlowymi w Polsce oraz za granicą, głównie z Europą Zachodnią, Europą Wschodnią oraz krajami Azjatyckimi. Produkujemy meble kuchenne, pokojowe i łazienkowe. Obecny model biznesowy umożliwia Klientom współpracę w zakresie produkcji mebli według wskazanego wzoru, jak i zakup mebli z naszej autorskiej oferty. Ciągle rozwijamy skalę i możliwości naszego biznesu w odpowiedzi na potrzeby Klientów - produkcja i magazynowanie mebli w innowacyjnych technologiach produkcyjno-logistycznych realizowana jest na powierzchni 32 000 m2. Od początku działalności Spółki Meble Okmed Demko, do chwili obecnej, partnerskie i długotrwałe relacje z naszymi Pracownikami oraz Klientami biznesowymi stanowią codzienną filozofię naszego działania.

Korzyści dla Ciebie:

·      Umowa o pracę                                              

·      Stabilność zatrudnienia

·      Rekrutacja zdalna

·      Niezbędne narzędzia pracy

·      Grupowe ubezpieczenie na życie

·      Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·      Udział w szkoleniach specjalistycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

·      Paczki świąteczne

·      Przestronny parking

·      Zniżki pracownicze

·      Praca z nowoczesnymi technologiami
Dołącz do naszego Zespołu!

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za:

 • Wykonywanie prac konserwacyjnych, remontowych, rozruchowych oraz planowanie harmonogramu prac, dbanie o kalibrację urządzeń oraz bieżące aktualizacje.
 • Szkolenie operatorów maszyn produkcyjnych.
 • Zarządzanie dokumentacją techniczną oraz serwisową.
 • Bieżącą współprace z Zespołami Produkcyjnymi w zakresie rozwiązywania bieżących problemów systemowych i procesowych.
 • Monitorowanie parametrów pracy maszyn produkcyjnych oraz przygotowywanie raportów oraz rekomendacji zmian i działania prewencyjnego.
 • Zamawianie, magazynowanie oraz nadzór eksploatacyjny części zamiennych do posiadanych urządzeń oraz ich inwentaryzacja.
 • Prowadzenie i uzupełnienie dokumentacji UDT i/lub DTR zgodnie z wymaganiami BHP, PPOŻ oraz Ochrony środowiska.

Kompetencje i doświadczenie, których poszukujemy:

 • Wykształcenie średnie techniczne w dziedzinie elektroniki, mechaniki lub automatyki.
 • Min. 3 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych, preferowana branża meblarska.
 • Posiadanie praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu eksploatacji, automatyki, napędów elektrycznych, układów pneumatyki przemysłowej oraz podstaw mechaniki i            budowy maszyn itp.
 • Posiadanie zdolności analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów.
 • Umiejętność obsługi komputera (znajomość obsługi oprogramowania MS Office).
 • Odpowiedzialność oraz sumienność w pracy na powierzonym sprzęcie.
 • Prawo jazdy kat. B.
 • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
 • Uprawnienia SEP.
 • Znajomość sterowników PLC Siemens oraz Beckhoff.
 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest "MEBLE-OKMED" DEMKO Sp. j. z siedzibą w Braniewie przy ul. Kolejowej 13, Rejestr: Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000140522, NIP: 582-12-98-233, Regon: 170348122, BDO:000026559.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów prowadzonej rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy oraz po wyrażeniu stosownej zgody w treści swojej aplikacji, do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez "MEBLE-OKMED" DEMKO Sp. j. z siedzibą w Braniewie przy ul. Kolejowej 13, Rejestr: Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000140522, NIP: 582-12-98-233, Regon: 170348122, BDO:000026559.

Podane przez Państwa dane osobowe, zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, będą przetwarzane również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia będą dotyczyć prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi, jak również z uwagi na to, iż będzie to niezbędne do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy w wypadku gdy rezultatem przeprowadzonej rekrutacji będzie zawarcie umowy o pracę/zlecenie.

Dane osobowe pozyskane w procesie rekrutacji będą przechowywane nie dłużej niż do końca okresu rekrutacji lub po wyrażeniu przez Panią/Pana stosownej zgody, przez okres 2 lat do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez "MEBLE-OKMED" DEMKO Sp. j. z siedzibą w Braniewie przy ul. Kolejowej 13, Rejestr: Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000140522, NIP: 582-12-98-233, Regon: 170348122, BDO:000026559.

Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) , jeżeli przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Podanie przez Państwa danych jest warunkiem umownym i jest dobrowolne.

Pracodawca nie może przetwarzać powyższych danych w sposób naruszający Pani/Pana dobre imię lub dobra osobiste, a także w zakresie i celu innym niż wskazane powyżej.

Zamieszczenie w CV dodatkowych informacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych informacji.

Podobne oferty
Braniewo, warmińsko mazurskie
20.09.2022
Braniewo, warmińsko mazurskie
20.09.2022