Często Zadawane Pytania

Dla pracodawców
Czy muszę się zarejestrować, aby utworzyć ogłoszenie?

Tak, aby utworzyć ogłoszenie musisz być zarejestrowany. Rejestracja jest darmowa. 

W jakiej kategorii powinienem utworzyć moje ogłoszenie?

Wybierz kategorię, która pasuje najlepiej. Jeśli według Ciebie czegoś brakuje, daj nam proszę znać przez formularz kontaktowy.

Czy dodawanie ogłoszenia jest darmowe?

Tak, dodanie ogłoszenia jest zupełnie bezpłatne i jeszcze przez jakiś czas tak będzie. Jesteśmy w fazie rozwoju i zależy nam na tym, żebś mógł bez żadnego ryzyka testować nasz portal. 

Jak długo aktywne będzie moje ogłoszenie?

Jeśli Twoja firma umieścici ogłoszenie na naszej stronie, pozostanie ono aktywne przez 30 dni.

W każdy dzień roboczy przygotowujemy prasówki z zestawieniem ofert pracy, które pojawiają się w social mediach i docierają do kilku tysięcy użytkowników. Twoje ogłoszenie będzie pojawiało się w tych prasówkach przez tydzień. 
Czyli w skrócie - ogłoszenie będzie na portalu przez miesiąc i dodatkowo będzie promowane w social mediach przez tydzień.
Oprócz tego Twoje ogłoszenie może trafić do naszego mailowego newslettera i dotrzeć do ponad tysiąca osób, ale o tym za dalej.
Czy muszę podać widełki zarobków?
Podawanie widełek nie jest konieczne, ale zwiększa Twoje szanse na znalezienie odpowiedniego kandydata, ponieważ ogłoszenia z podanymi widełkami cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem i aplikuje na nie więcej kandydatów. 
Oprócz tego - jako że naszym celem jest poprawianie świadomości rynku pracy w Polsce - oferty z widełkami pracy będą trafiać do naszego newslettera, co sprawi, że dotrą one do znacznie większej ilości potencjalnych kandydatów.
A jeśli nie wiesz jakie zarobki są adekwatne, to polecam zapoznanie się z naszym raportem płac, który znajdziesz u nas na stronie.
Co zrobić, żeby nasze ogłoszenie trafiło do newslettera?
Jeśli chcesz, żeby ogłoszenie Twojej firmy trafiło do naszego newslettera, wystarczy, że podasz widełki zarobków. Taka oferta trafi wtedy prosto do skrzynki mailowej potencjalnych kandydatów.
W jaki sposób trafia do nas aplikacja od kandydata?
Kiedy kandydat aplikuje na stanowisko, aplikacja całkowicie automatycznie trafia bezpośrednio na Państwa skrzynkę e-mail. My w żaden sposób w to nie ingerujemy i nie kontrolujemy tego procesu.
Jaka jest nasza Polityka Prywatności?

Możesz zapoznać się z nią  tutaj.

Dla kandydatów
Czy muszę się zarejestrować, aby korzystać ze strony?

Rejestracja pozwoli Ci zaoszczędzić czas, ponieważ strona będzie zapamiętywać dla Ciebie różne preferencje, natomiast też przeglądać i wyszukiwać ogłoszenia bez rejestracji.

Jeśli chcesz tworzyć reklamy, musisz się zarejestrować. Rejestracja jest oczywiście BEZPŁATNA.
Szukaj pracy