O tym pracodawcy

British American Tobacco (BAT) Marcin Surażyński
Facebook LinkedIn Instagram
BAT w Polsce jest częścią międzynarodowej firmy działającej w wielu kategoriach w branży dóbr konsumpcyjnych na ponad 175 rynkach całego świata.

Grupa BAT jest jedną z wiodących firm na świecie w branży FMCG, która oferuje konsumentom najbardziej zróżnicowaną gamę produktów nikotynowych i tytoniowych.

Grupa jest obecna na ponad 175 rynkach, posiada fabryki w ponad 40 krajach i zatrudnia ponad 52 000 pracowników na całym świecie. Globalna działalność BAT skupia ponad 150 milionów konsumentów oraz ponad 11 milionów punktów sprzedaży detalicznej.

Portfolio produktów BAT obejmuje tradycyjne wyroby tytoniowe, takie jak papierosy, a także szeroką gamę produktów bezdymnych. Należą do nich nowe kategorie produktów o potencjalnie mniejszej szkodliwości – papierosy elektroniczne i podgrzewacze tytoniu oraz nowoczesne produkty, w tym saszetki nikotynowe.

Siedziba BAT mieści się w Londynie. Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2022 r. Grupa BAT wygenerowała przychody w wysokości 27,655 mld funtów oraz zysk z działalności operacyjnej w wysokości ponad 10.5 mld funtów.
Oceny
Oferty pracy
Szukaj pracy