O tym pracodawcy


Krotoszyńska 35
Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 63-400
Polska
Facebook
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem inżynieryjnym wyspecjalizowanym w integracji systemów automatyki przemysłowej na potrzeby różnych gałęzi przemysłu. Dostarcza spersonalizowane, dopracowane funkcjonalnie rozwiązania, które podnoszą efektywność i jakość realizowanych procesów technologicznych.

Podstawowe obszary integracji to:

• przemysł energetyczny i elektroenergetyczny - optymalizacja procesów w energetyce cieplnej i zawodowej, monitoring i analiza mediów
• przemysł motoryzacyjny - automatyzacja i robotyzacja stanowisk i linii produkcyjnych, integracja z systemami zarządzania produkcją ERP/MES, kontroli jakości i magazynowymi - systemy Andon i Poka Yoke

W swoich projektach integrujemy produkty takich firm jak: Mitsubishi Electric, Schneider Electric, Siemens, AVEVA, EMERSON (GE), Rockwell Automation, Astraada, Proface, WEINTEK, Advantech, MOXA i wiele innych.

ZPSA Sp. z o.o. jest wielokrotny zdobywcą Gazel Biznesu, Diamentów Forbesa, Gepardów Biznesu, Certyfikatów integratorskich i wielu innych.

Zapraszamy do współpracy...
Oceny
Oferty pracy
Specjalista ds. uruchomienia systemów sterowania
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
07.05.2024
Projektant systemów automatyki
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
07.05.2024
Programista PLC/HMI/SCADA
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
07.05.2024
Szukaj pracy