O tym pracodawcy


Dębniałki Kaliskie 26
Dębniałki wielkopolskie 62-800
Polska
Partner in Pet Food Poland Edyta Struzik
Wierzymy w naszych ludzi i jesteśmy pasjonatami zwierząt. Razem sprawiamy, że świat jutra będzie lepszym miejscem do życia dla ludzi i zwierząt.

Partner in Pet Food (PPF) to innowacyjny, wiodący na rynku europejskim producent karm dla zwierząt, z wieloma markami doskonale rozpoznawalnymi przez konsumentów. Nasze portfolio obejmuje takie marki jak: PREVITAL, SHELMA, RENO oraz TROPI. Dostępne są w sklepach spożywczych oraz marki dostępne w sklepach zoologicznych, tj. BOZITA i ITALIAN WAY. Dodatkowo dla naszych klientów sieciowych posiadamy ofertę marek własnych.
PPF powstało w wyniku serii przejęć przez holenderską firmę Provimi w latach 2000-2006 i od 2007 r. ma swoją siedzibę na Węgrzech. Firma zatrudnia około 2000 pracowników i posiada dwanaście fabryk w Europie. Obecnie, dystrybuujemy produkty do ponad 600 klientów, wliczając w to supermarkety, specjalistyczne sklepy zoologiczne i lekarzy weterynarii w 40 krajach.
Sieć produkcyjna jest podzielona na fabryki karmy mokrej, fabryki produkujące karmę w puszkach, produkty jednoporcjowe, fabryki karmy suchej oraz fabryki przekąsek. Fabryka w Dębniałkach Kaliskich specjalizuje się w produkcji karm w puszce, a fabryka w Białymstoku w produkcji puszek oraz karmy jednoporcjowej.
Oceny
Oferty pracy
Inżynier Automatyk
Dębniałki, wielkopolskie
12.07.2024
Elektromechanik
Dębniałki, wielkopolskie
03.07.2024
Automatyk Utrzymania Ruchu
Dębniałki, wielkopolskie
03.07.2024
Szukaj pracy