O tym pracodawcy


Starogardzka 17
Straszyn pomorskie 83-010
Polska
Facebook LinkedIn
Jesteśmy zespołem specjalistów w dziedzinie automatyki, skoncentrowanym na dostarczaniu najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Zajmujemy się wszystkimi aspektami integracji systemów sterowania, od analizy projektu i opracowania rozwiązania konstrukcyjnego systemu sterowania, po jego uruchomienie i długoterminowe wsparcie.

Skutecznie zarządzamy projektami. Stosujemy połączenie tradycyjnego modelu zarządzania projektami z metodami typu Agile. Dzięki temu możemy być elastyczni przy realizacji kluczowych elementów projektu i dostarczać klientom rozwiązania, które przekraczają oczekiwany poziom.

Koncentrując się na dostarczaniu całościowych rozwiązań inżynierskich, wiemy jak:

- zwiększyć wydajność produkcji i rentowność fabryki,
- usprawnić i poprawić wewnętrzne procesy logistyczne,
- zautomatyzować systemy sterowania transportem materiałów,
- zautomatyzować maszyny przemysłowe,
- zwiększyć bezpieczeństwo i komfort pracy.

Wysoko cenimy kulturę partnerskiej współpracy i obsługi klienta. Realizując projekty z najwyższym zaangażowaniem poświęcamy się pracy i współpracy z naszymi klientami.

Nasza postawa wynika ze zobowiązań, które podejmujemy wobec naszych partnerów na początku naszej drogi - dostarczania optymalnych rozwiązań na czas, przy otwartej i szczerej komunikacji oraz wzajemnym zaufaniu.

Nasi utalentowani, doświadczeni i dobrze wyszkoleni projektanci, programiści, kierownicy projektów i elektromonterzy podchodzą do projektów z wielkim entuzjazmem.
Jesteśmy w pełni zaangażowani, ponieważ automatyka jest naszą pasją - SAICON Automation that excites!
Żaden projekt nie jest dla nas niemożliwy.

Aby przekonać Cię, że warto z nami współpracować, oferujemy bezpłatne konsultacje, podczas których wspólnie określimy kierunek rozwiązania Twojego aktualnego wyzwania.

Skontaktuj się z nami, wysyłając maila na adres [email protected]
Oceny
Szukaj pracy